1) PORADCE PRO POZŮSTALÉ                                      (podpora pro osoby pozůstalé a lidi umírající a nevyléčitelně nemocné)

 Jako kvalifikovaný poradce pro pozůstalé pracuji NONSTOP  (osobně, telefonicky, online,    přes emaily, chat, sociální sítě, aj. formu komunikace dle potřeb klienta).                         Pracuji se všemi klienty (děti, dospělí, .....)

 

Jako poradce pro pozůstalé jsem členem APPPporadci-pro-pozustale.cz/kontakt/

Kdo je to APPP - Asociace poradců pro pozůstalé, z. s. a co dělá:  poradci-pro-pozustale.cz/

 
Co dělá PORADCE PRO POZŮSTALÉ - pomáhá nevyléčitelně nemocným a umírajícím lidem vyrovnat se s nevyhnutelným koncem a především podporuje truchlící pozůstalé v zármutku - pomáhá jim ho zvládnout, podporuje při zařizování pohřbu, rituálů po smrti nebo při výročí úmrtí, atd. - více viz. další články v brožuře odkazech.
 
brožura (stáhněte si) -  Základní_informace_pro_pozůstalé.pdf (485471)   
 
 
                      
2) Poradenství pro sociální služby v oblasti paliativní komunikace a zavědění paliativních přístupů a péče (např. pro Domovy pro seniory, DZR, DOZP, atd.) 

PODPORA pro pracovníky soc.sl. pracující s lidmi umírajícími, nevyléčitelně nemocnými a jejich pozůstalými příbuznými PROBÍHÁ FORMOU školení a NÁCVIKŮ VHODNÉ PALIATIVNÍ KOMUNIKACE, atd.